O spoločnosti SINES GROUP, s.r.o.

Finančná spoločnosť SINES GROUP, s.r.o. vznikla v roku 2013 za účelom poskytovania zaujímavých riešení Vašich finančných problémov. Začali sme s poskytovaním rôznych leasingu, poradenstva vo finančnej oblasti ale aj iných oblastiach a ďalších služieb spojených s financiami. V súčastnosti sa zameriavame hlavne na financie spojené s nehnuteľnosťami, teda výkup nehnuteľností, prenájom nehnuteľností, predaj nehnuteľností a investovanie do nehnuteľností.

Finančná spoločnosť Prešov

Snahou našej finančnej spoločnosti SINES GROUP, s.r.o. je vytvoriť si silné a stabilné miesto na trhu medzi veľkou konkurenciou. Pomôcť nám v tom má náš osobitý prístup ku každému zákazníkovi. Každý náš klient je pre nás obchodným partnerom a ku každému máme individuálny prístup. To nám umožňuje individuálne posúdenie Vášho problému a následne navrhnutie najlepšieho riešenia pre Vás.

Náš rozsah služieb je dosť široký. Okrem oblasti s nehnuteľnosťami sa zaoberáme aj oblasťou financií. Poskytujeme Vám možnosť správy Vašich finančných prostriedkov. Ak sa dostanete do finančných problémov a Váš dlh už prerástol do exekúcií, pomôžeme Vám aj s týmto problémom, keďže naša firma sa zaoberá aj vyplácaním exekúcií. Aj firmy majú v dnešnej dobe veľa finančných problémov a taktiež sa môžu dostať do veľmi veľkých dlhov. Firmám ponúkame pomoc vo forme reštrukturalizácie.

Ak ste sa našli v niektorej oblasti alebo v ďalších ktoré máme rozpísané v našich službách a potrebujete pomôcť alebo poradiť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme.