Vyplácanie exekúcií

Doba, v ktorej sa nachádzame prináša so sebou aj mnoho finančných problémov. Každý z nás sa môže dostať do situácie, keď nestíha splácať svoje úvery, podnájmy alebo ďalšie peňažné splátky, ktoré si vzal, keď potreboval peniaze. Keď ste sa aj Vy dostali do situácie, že nestíhate splácať, máte finančné problémy, keď sú Vaše príjmy nižšie ako výdavky a to všetko prerástlo do exekútorských alebo sudcovských zástav, obráťte sa na nás. SINES GROUP, s.r.o. sa zaoberá aj vyplácaním exekúcií.

Je normálne sa báť, že cena v dražbe bude podhodnotená a zmanipulovaná. My však pre Vás nájdeme optimálne riešenie. Oddialenie Vašich problémov nedvíhaním telefónov a nepreberaním pošty nič nevyrieši. Dokonca to Vašu situáciu môže iba zhoršiť. Preto Vám poskytujeme oddlženie. Sme ochotní odkúpiť od Vás Vašu nehnuteľnosť za vopred jasne dohodnutých podmienok a neskôr Vám ju odpredať späť. Takáto forma oddlženia je vhodná pre klientov, ktorý potrebujú oddĺžiť svoju nehnuteľnosť alebo sa zbaviť svojich dlhov.

Odkúpenie súborov hnuteľných vecí

Ak Vaša firma potrebuje získať likvidačné prostriedky a niekto Vám dlhuje peniaze, no ponúka Vám súbor hnuteľných vecí a Vy nemáte čas ich dlho rozpredávať, ozvite sa nám. Spoločne to vyriešime

Riešenie exekúcií a dražieb

Riešenie exekučných a dražobných konaní. Pomôžeme Vám pri riešení Vašej situácie súvisiacej s exekúciou alebo dražbou. Odkúpime Vašu nehnuteľnosť a budeme Vás odborne zastupovať pri jednaniach s veriteľmi, exekútormi, dražobníkmi a úradmi. V prípade exekúcie alebo dražby môžeme vyplatiť celý Váš dlh a dohodneme sa na odkúpení nehnuteľnosti.